Kopuz Gıda:

Kopuz Gıda

Kopuz Gıda bir KOPUZ ŞİRKETLER GRUBU iştirakidir.

kopuzgida

Hakkımızda

Türkiye’de 40 yıldır gıda sektöründe var olan KOPUZ GIDA TİC. A.Ş. Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde bulunan İstanbul, İzmir ve Samsun şubeleriyle toplam 10.000 m2 lik depo alanı, 100’den fazla personeli ve 80 modern filo aracı ile her türlü firmaya en hızlı, ekonomik ve geniş ürün yelpazesi ile kalite standartlarının üstünde hizmet vermektedir.

Bu sektörün en büyük markalarının bayiliğini alarak müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını tek bir elden sorunsuz karşılamak adına ticari adımlarına yön vermiştir. Firmamız, distribütörlüğünü yaptığı sektörün lideri markalara bu alanda hizmet verme onurunu yaşamaktadır. Konusunda uzmanlaşmış 50 kişilik satış ekibi ile haftanın 6 günü müşterilerimize hizmet veriyoruz. Tecrübeli ekibimiz sayesinde taleplerinize hızla cevap verebiliyor, operasyon sırasında oluşabilecek her tür sorunu anında çözebiliyoruz.

Sürekli Kendimizi Geliştiriyoruz.

Değişen tüketici eğilimlerini araştıran ve bu yönde fayda sağlayacak ürünler sunmak için çalışan ekibimiz sayesinde, müşterilerimize geniş kapsamlı hedef kitlesi ve rekabet gücü olan ürünler sunuyoruz. Böylece size hem daha çok müşterinin dikkatini çekme; hem de alışverişin sürekliliği sağlama imkanını oluşturma konusunda destek oluyoruz.